Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// AVAS Encoder

Başkanın Mesajı

İstenilen hedefe ulaşmak, üstlenilen her işe ve yol boyunca karşılaşılan her zorluğa deneyim, bilgi ve analizin zamanında uygulanmasını gerektirir. Piyasadaki dalgalanmalar, değişen ekonomik dengeler, enerji kaynaklarının stoka dönüştürülmesi, yapay fiyat artışları, Çin’in değişken taleplerinin arz üzerindeki etkisi, ABD dolarındaki devalüasyonlar, alternatif para birimi olarak altının yükselişi ve ham petrol (petrol) fiyatlarındaki yükseliş rol oynuyor. Dünyanın her köşesine ekonomik çalkantı getirmede rol oynuyor.

AVRASYA OTONOM ROBOTİK, tecrübe, bilgi ve analizlerini zamanında uygulayarak küresel ekonominin pek çok yerinde kendine yer edinmiş ve küresel krizin büyüklüğüne rağmen büyüyen bir şirkettir. AVRASYA OTONOM ROBOTİK, güçlü bilgi ve teknoloji altyapısı sayesinde uluslararası ticaret, finans ve varlık yönetimi, ortak girişim oluşumu alanlarında fırsatları değerlendirmek ve değer artışı sağlamak amacıyla trendleri ve gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bugün şirket, Kuzey Amerika’dan Asya’ya kadar uzanan on üç lokasyonda faaliyet gösteriyor.

Yatırım, varlık yönetimi, danışmanlık, gayrimenkul yönetimi ve uluslararası ticaret şirketlerini AVRASYA OTONOM ROBOTİK çatısı altında birleştiren Grup, yönetimin ve personelin baskı altında etkin performans gösterme yeteneğini yansıtarak değer kazanıyor ve büyüyor.

Grup, liderliğinin, teknik kadrosunun, danışmanlarının ve danışmanlarının aldığı etkin aksiyonlar sayesinde alternatif enerji ve madencilik alanlarında araştırma geliştirme ve endüstriyel yatırımlarda yılsonu hedeflerini aştı.

AVRASYA OTONOM ROBOTİK, bilim ve teknolojiye verdiği büyük önemi, araştırma-geliştirme, bilgi aktarımı ve ortak girişim oluşumlarına verdiği destekle göstermektedir. Bu mesajla, AVRASYA OTONOM ROBOTİK‘in onlarsız başarıya ulaşamayacağı çalışma arkadaşlarıma, ortaklarıma ve ortak girişim ortaklarıma şükranlarımı sunmak isterim. Bir dizi ortak ilke ve hedefe dayanan büyüme arayışında daha uzun yıllar sürecek ekip çalışmasını, işbirliğini ve ortaklığı sabırsızlıkla bekliyorum.

// AVAS Encoder

Hakkımızda

2009 yılında AVRASYA OTONOM ROBOTİK adıyla, Orta Doğu’da kendi işlerini ve ilgili çıkarlarını başlatmak, geliştirmek veya kurmak isteyen müşterilere kapsamlı, çok düzeyli bir proje geliştirme ve danışmanlık hizmeti sunmak ve Körfez İşbirliği Konseyi (Körfez İşbirliği Konseyi) Devletleri ve Türkiye Cumhuriyeti. Şirket ve ortakları, özellikle karmaşık işlemlerin ve projelerin ilgili tüm tarafları ve lehdarları memnun edecek şekilde yapılandırılması konusunda önemli bir uzmanlığa sahiptir.

Şirket, 2010 yılı başında çeşitli ülkelerde enerji ve inşaat sektöründe yatırım yapmaya başlamıştır. Bugün şirket, Türkiye, Asya ve Orta Doğu’daki faaliyetlerini genişletti.

2011 yılında şirket varlık yönetimi, uluslararası ticaret, gayrimenkul yönetimi ve inşaat alanlarına girmiştir. Bu sektörlerdeki hızlı başarı, AVRASYA OTONOM ROBOTİK çatısı altında yeni şirketlerin kurulmasına yol açmıştır.

AAVRASYA OTONOM ROBOTİK ve/veya ortak şirketleri inşaat, inşaat yönetimi, bölgesel kalkınma projeleri ve endüstriyel projeler alanlarında öyle bir başarı elde etti ki, işbirlikçi ortaklar 33 bağlı kuruluş ve kardeş şirketin yanı sıra 76 ortak şirkete ulaştı ve birlikte çalışmaya başlayarak başarıyla tamamladılar. gibi büyük projeler; yeni yerleşimler, kentsel gelişmeler, serbest bölgeler, binalar, alışveriş merkezleri, yollar, demiryolları, deniz limanları, havaalanları ve enerji projeleri (hidroelektrik, gaz enerjisi, rüzgar enerjisi, jeotermik vb.) konsept yaratıcıları, tasarımcıları, inşaatçıları, genel yüklenicileri olarak, yatırımcılar veya sözleşmeli yöneticiler.

AVRASYA OTONOM ROBOTİK, bugün İstanbul, BAE, Londra, Madrid, Singapur ve İsviçre’deki güçlü yönetim ekipleriyle ulusal ve uluslararası şirketlere kapsamlı danışmanlık hizmetleri ve katma değerli çözümler sunmaktadır. Uzmanlığı halka arzları, birleşme ve satın almaları, finans danışmanlığını ve özelleştirmeyi içermektedir.

// AVAS ENCODER

Vizyonumuz & Misyonumuz

 • Açık fikirlilikle, yaratıcılıkla, girişimcilikle ve cesaretle dünya standartlarında standartlara ulaşmak için çalışın
 • Dinamizm ile yeniliğe, yaratıcılığa, araştırma ve geliştirmeye önem veriyoruz. Bürokrasiyi, yenilgiyi ve değişime karşı direnişi reddedin.
 • Çevreye saygı göstererek, paydaşlarına maddi ve manevi katma değer yaratmaya çalışarak topluma karşı sorumluluk bilincine sahip olmak.
 • Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı çalışmaktan geçtiğine inanıyorum
 • Çalışanlara mesleki eğitim ve ilerleme fırsatları sunarak ve başarılarını ödüllendirerek onların çabalarına değer katın.
 • İsrafla mücadele için organizasyon ve verimliliği vurgulayın.
 • İnsana önem verin, fikir ve deneyim paylaşımını teşvik edin. Bencilliği ve açgözlülüğü reddedin.
// AVAS ENCODER

Kılavuz İlkelerimiz

 • Biz yatırımcıyız, tasarımcıyız, uygulayıcıyız
 • Sağlam temellere dayanan riskler alırız, büyük bahisler yaparız ve acilen hareket ederiz.
 • Davranışlarımızda ve sözlerimizde alçakgönüllü ve dikkatliyiz
 • Deneyimli yerel profesyonellerin tavsiyelerini arar ve dikkate alırız
 • Sonuçları söz verdiğimiz gibi ve söz verildiği zamanda teslim ediyoruz
 • Grubumuzdaki herkesin etik davranmasını talep ediyoruz
 • Birbirimize ve tüm ortaklarımıza eşit değerde iş arkadaşları olarak davranırız.
 • Yenilik ruhunu arzuluyor ve besliyoruz
 • Projeleri minimum idari gözetimle ileriye taşıma yetkisine sahip, kendini adamış, yüksek eğitimli ve yetenekli bireyleri istihdam ediyoruz.
// AVAS Encoder
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.