Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// AVAS Encoder

Süper Düşük Gecikme İçin Paralel İşleme

Alıcıya ulaşan her bir datanın gösterilebilmesi için video sırasıyla yakalama, sıkıştırma, aktarma ve sinyal çözme süreçlerinden geçmektedir.

“AVAS” her bir süreç için gerekli olan süreleri bu işlemleri paralel olarak gerçekleştirerek önemli derecede azaltmaktadır.

// AVAS Encoder

5G Desteği ile Yüksek Hızda İletişim

4.5G mobil ağların yanısıra 5G mobil ağları da destekleyen aktarım sistemimiz son teknolojiden yararlanmak üzere tasarlandı. Ürünümüz 5G ağları ile çalışabilme özelliği sayesinde daha da düşük gecikmelere ulaşabilecek, 5G’nin daha yüksek hızlarından ve daha düşük gecikme özelliğinden faydalabilecektir. Böylece 4K video aktarımı da daha kolay hale gelecektir.

// AVAS Encoder

4K Kalitesinde
Video Aktarımı

AVAS mükemmel bir stabil aktarım sağlarken, “HEVC” harika bir etkin sıkıştırma sağlamaktadır. Bu iki teknolojinin birleşimi sayesinde mobil ağlar ile4Kkalitesinde video aktarımı mümkün olabilmektedir.

// AVAS ENCODER

Modem Ünitesi

AVAS teknolojisi modem ünitesini kullanarak stabil bağlantı için 4 adet 4.5G bağlantısını birleştirmektedir.

// AVAS ENCODER

Basit Bağlantı Örneği

Encoder ayrı bir modem ünitesi ile kullanılmaktadır.

AVAS teknolojisi ile uçtan uca kriptolama yapılmaktadır.

Aktarım direkt noktadan noktaya şeklinde, arada bulut benzeri bir bağlantı kurmadan alıcının IP adresine direk yapılmaktadır. Alıcı tarafında ise yüksek teknik özellikli standart bilgisayarlar kullanılabilmektedir.

// AVAS Encoder
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.